Členství v organizacích

Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci APEK

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením 300 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace APEK byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Dodržujeme kodex terminologie dodacích lhůt, asociace APEK

Asociace pro elektronickou komerci připravila etický kodex Terminologie lhůt dodání a my jej dodržujeme! Cílem dodržování těchto pravidel je nastavit jasná pravidla pro podávání informací o stavu skladových zásob nabízeného zboží v e-shopech.

Jsme členy Asociace direkt marketingu a zásilkového obchodu ADMEZ

ADMEZ je profesním sdružením právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V rámci České republiky je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Evropské asociace e-commerce a zásilkového obchodu (EMOTA) a Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA). Spolupracuje s řadou jiných profesních organizací a vzdělávacích subjektů. Členství v AMDEZ nás zavazuje k dodržování etického kodexu.

EKO-KOM

Jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM a splňujeme tak své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití obalů.

Registr solventních firem

„Registr Solventních firem“ zahrnuje elitu českého podnikatelského prostředí - pouze seriózní společnosti, které bedlivě střeží své dobré obchodní jméno. Členstvím v tomto Registru se můžete i vy zařadit do exkluzivní kategorie českých firem s nejcennějšími obchodními atributy – seriózností, slušností a solventností.

Weblogo

http://certifikacefirem.cz/cs/firma/b2b-partner-s-r-o

Asociace českých nábytkářů

AČN vždy dbala o serióznost a solidnost svých členů. Renomé a profesionalita členských společností je pro nás na prvním místě. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v takto prestižním profesním svazu je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností. Pro zákazníka je jednoznačným signálem o bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku.

Naposledy jste prohlíželi
Dnes přijaté objednávky
vyrobíme do